Bus Kuszewski na wycieczce na WęgryPorady 

Wycieczka na Węgry wynajętym busem

Artykuł sponsorowany.

Wypad na Węgry? Wycieczka ze znajomymi zaplanowana prawie w stu procentach, ale zastanawiacie się nad formą transportu? A może to początkowe rozeznanie – co, jak i gdzie dokładnie? Na pewno przeglądacie wiele ofert, które proponują najróżniejsze formy dojazdu. A może nawet bierzecie pod uwagę dojazd własnym autem? Niestety to nie zawsze dobrze się kończy – typowanie kierowcy bywa ciężkie, w końcu to on byłby odpowiedzialny za trasę, a i kwestia auta pozostaje sporna, w końcu ktoś musiałby udostępnić swoje. Warto poszukać prostszego rozwiązania – rozwiejemy Wasze wątpliwości, proponując wynajem busa! Jest to jedna z najlepszych form transportu, nie tylko komfortowa ale i idealna na wycieczki akurat ze znajomymi. A to dlaczego?

Zalety podróżowania busem

Wyjazdy ze znajomymi bardzo często wykluczają możliwość prowadzenie auta. Każdy tutaj domyśla się dlaczego – alkohol potrafi rozbudzić towarzystwo i dodać wspólnej zabawie atrakcyjności, ale jednocześnie wyklucza możliwość kierowania. Lepsze humory to lepsza zabawa. Ale przecież jakoś dojechać i wrócić trzeba. I oczywiście, można dogadać się wcześniej co to osoby, która będzie prowadzić pojazd, ale z reguły nie rezygnuje ona z imprezy a tylko z picia alkoholu, co w dalszym ciągu nie jest najlepszym wyjściem. Zmęczenie i kierowanie pojazdem nie wróży nic dobrego, dlatego wynajem busów Kuszewski rozwiązuje ten problem – będzie można ustalić grafik kierowania na większą ilość osób, a komfortowe warunki w busie pozwalają odpocząć po całonocnej imprezie.

Wynajem busa bez kierowcy

Jednak w przypadku, kiedy rozważamy wynajęcie busa bez kierowcy, należy pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Mianowicie, niewiele osób wie, że kierowanie busem, który ma powyżej dziesięciu miejsc, wymaga innych uprawnień niż te, do kierowania samochodem osobowym. Ten fakt, chyba najistotniejszy a wciąż często pomijany przy wstępnym planowaniu, przysparza wiele problemów, kiedy nie bierzemy pod uwagę wynajęcia także kierowcy. Dodatkowo warto wspomnieć, że często obowiązują także ograniczenia wiekowe, które należy przeanalizować odpowiednio wcześniej. Pamiętajcie!

Miejsce na bagaże

Ponadto, bagaże! Przecież bez tego nikt nigdzie nie pojedzie. W samochodzie osobowym, w którym teoretycznie podróżowałoby pięć osób, nie sposób zmieścić wszystkie torby i walizki. A przecież na kolanach nikt ich trzymać nie będzie… i tutaj także rozwiązaniem okazuje się być bus! W busie mamy zdecydowanie więcej miejsca, nie tylko dla siebie, ale i dla naszych cennych bagaży. Jednak jeśli wciąż boicie się, że to zbyt mało na tak wiele potrzebnych rzeczy – spokojnie. Wiele wypożyczalni oferuje także dodatkowe, specjalne przyczepki, w których już na pewno wszystkie bagaże znajdą swoje miejsce (a przy tym i dla nas podróż będzie bardziej komfortowa). Przy załatwianiu wynajmu busa, warto o to zapytać!

Cena wynajmu busa

Koszty – równie istotne! Podczas poszukiwań odpowiedniej firmy, czy osoby prywatnej każdy zwraca na to uwagę, starając się znaleźć coś najtańszego. Tak jak zwykle jest to zrozumiałe i normalne, tak tutaj może się to okazać nieodpowiedzialne. Oczywiście nie warto przepłacać, ale należy pamiętać, że zbyt tanie przejazdy mogą mieć swój powód. Często może być to nawet niesprawne, uszkodzone auto czy nieodpowiedzialny kierowca. Tutaj już chodzi o kwestie naszego bezpieczeństwa, zdrowia a nawet życia – na tym nigdy nie warto oszczędzać! Warto za to, w takich przypadkach sprawdzać opinie o danej wypożyczalni, może zapytać na sprawdzonych forach internetowych lub kogoś znajomego, często nawet nie wiemy – a może akurat znają się na rzeczy?

Prawie gotowi na wyjazd!

Pamiętajmy także o rezerwacji busa z odpowiednim wyprzedzeniem, to ważne aby mieć pewność czy będziemy mieli czym dojechać na miejsce. Udanej wycieczki!

Powiązane artykuły

One Thought to “Wycieczka na Węgry wynajętym busem”

  1. Bartosz

    Kiedyś ze znajomymi wynajęliśmy busa, ale właśnie bez kierowcy. Frajda niesamowita no i przede wszystkim wygoda. 😀

Leave a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.