Inne 

OptiMES i okres próbny – dlaczego warto

Artykuł sponsorowany

Żyjemy w czasach, gdy już nikt nie kupuje kota w worku. Wszystko chcemy poznać i sprawdzić jeszcze zanim na dobre zdecydujemy, czy chcemy to mieć. Ten typ zachowania spotykany jest również w biznesie.

Żyjemy w czasach, gdy już nikt nie kupuje kota w worku. Wszystko chcemy poznać i sprawdzić jeszcze zanim na dobre zdecydujemy, czy chcemy to mieć. Ten typ zachowania spotykany jest również w biznesie. I szczerze mówiąc, nie widzimy w tym nic złego. Nasze narzędzie do planowania produkcji jest tak wartościowe, że zapraszamy do jego testowania. Dane kontaktowe w sprawie szczegółów to telefon 517 827 436 lub mail biuro@syneo.pl. Wyczerpujące informacje i system do rejestracji znajduje się również na naszej stronie firmowej.

Zapraszamy do skorzystania z systemu OptiMES. To ERP dla produkcji, który koordynuje pracę maszyn i ludzi tak, by była dobrze optymalnie zorganizowana, a dzięki temu jak najbardziej wydajna.

14 dni testowych w OptiMESie to wystarczający czas, by:

  • poznać funkcjonalności systemu – chociaż powinieneś wiedzieć, że zostały już one sprawdzone przez dziesiątki przedsiębiorstw, które często również udzieliły referencji na naszej stronie www. Dostarczamy rozwiązanie oparte na praktyce i doświadczeniu z hali produkcyjnej. Bądź pewny, że będziemy blisko Twojej produkcji.
  • odnieść moduły narzędzia do problemów firmy – przekonasz się, że nasze rozwiązania to realna pomoc, zgodna z codziennością pracy Twojej fabryki. Przykłady? System SCADA działa najbliżej maszyn, bo zbiera z nich dane i przekazuje do odpowiednich działów, by zrobić z nich użytek na korzyść firmy. System WMS uporządkuje sprawy magazynowe, a CRM ułatwi m.in. przygotowywanie ofert i przenoszenie ich na zlecenia do produkcji.
  • wstępnie ocenić zespół, który będzie odpowiadał za optymalizację produkcji. Przecież warto wiedzieć, czy poziom obsługi i wiedzy partnerów biznesowych jest dla Ciebie odpowiedni. My sami jesteśmy przekonani, że spełnimy Twoje oczekiwania.

System MES należy wybierać świadomie. Rozumiemy, że gdy na szali leży przyszłość firmy, a także kilkuset czy nawet kilku pracowników, to do ostatecznej decyzji o wdrożeniu systemu zarządzania potrzebne są argumenty ciężkiej wagi. My ich dostarczamy! Zrób pierwszy krok – poznaj, co oznacza profesjonalne wsparcie. Sprawdź OptiMES!

Powiązane artykuły

Leave a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.